Balicí stroje a linky

O nás

Naša vízia:

Garantovať našim partnerom spoľahlivosť a kvalitu, našim zamestnancom potom stabilitu a zmysluplnú prácu.

 

Naše poslanie:

Poskytovať profesionálne riešenie ochrany výrobkov pri distribúcii.

  

Spoločnosť TART, s.r.o., je popredným európskym hráčom na trhu priemyselného balenia a obalov.

Spoločnosť bola založená v roku 1991 a po dynamickom raste sa vypracovala medzi vedúcu spoločnosť v odbore baliacich strojov, obalových materiálov a priemyselného balenia. Inštaláciou moderných technologických zariadení získala spoločnosť dostatočné zázemie pre efektívnu výrobu obalov.

Centrála společnosti TART

V súčasnej dobe patrí skupina TART, ktorú tvorí niekoľko výrobných závodov a obchodných spoločností v ČR, SR, Poľsku, Rumunsku a Turecku, medzi najväčších výrobcov obalov a obalových materiálov v regióne strednej Európy.

 

Divízia baliacich strojov

Už v roku 1994 rozšírila spoločnosť TART, s.r.o. svoju činnosť tiež na predaj a servis baliacich strojov. Neskôr bola kvôli skvalitneniu služieb a rastúcemu objemu zákaziek všetka činnosť spojená s baliacimi strojmi vyčlenená do samostatnej divízie. Počas tej doby sme našim zákazníkom dodali stovky baliacich strojov a zariadení.

Centrum balicích strojů

V súčasnej dobe spolupracujeme s viac ako desiatimi preverenými svetovými výrobcami baliacej techniky. Našu ponuku si môžete prezrieť v našom Centre baliacich strojov v Brne. Súčasťou Centra je tiež hlavné servisné stredisko a sklad strojov a náhradných dielov.

Showroom strojov

Ďalšie divízie spoločnosti TART:

 

  • Tehelná 7, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
  • tel.: +421 327 719 210
  • e-mail: info.sk@tart.eu

 

Copyright © 2015 TART, všetky práva vyhradené  |  Zásady používania cookies  |  Nastavenie cookies  |  Zásady ochrany osobných údajov

Kurzor.net