Balicí stroje a linky

Baliace stroje a linky

Paskovací stroj TARTSpoločnosť TART ponúka kompletný sortiment baliacich strojov na rôzne spôsoby balenia. V rámci každej skupiny baliacej techniky potom ponúkame stroje pre rôzne veľkosti balených sérií, od jednoduchých ručných baliacich strojčekov po plne automatické baliace linky. Pokiaľ si zákazník nie je istý aký baliaci stroj je pre neho najvhodnejší, môže zdarma využiť konzultáciu s našimi odborníkmi.

Spolupracujeme s celou radou popredných svetových výrobcov ako je FILMA, Fromm, Reisopack a pod.. Absolútnou špičkou sú potom baliace linky od nemeckého výrobcu BVM

 

Baliace stroje (a obalové materiály) z našej ponuky Vám zaistia perfektne zabalené výrobky, ktoré budú stopercentne chránené a výsledok bude aj pekný na pohľad.

Spoločným menovateľom použitia baliacich strojov je úspora nákladov. Baličky spotrebovávajú menej obalového materiálu, ako je použité pri ručnom balení a predovšetkým ich výkon je až stonásobne väčší ako pri ručnom balení. Navyše niektoré spôsoby balenia nie sú bez baliacej techniky ani možné.

 

NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

 

Výhody strojného balenia:

  • perfektná ochrana výrobkov
  • úspora nákladov na obaly a balenie
  • vysoký výkon balenia
  • perfektný vzhľad balených produktov

 

KATALÓG BALIACICH STROJOV

 

Typy baliacich strojov

Baliace linky

Baliace linky predstavujú najvýkonnejšie a najzložitejšie baliace automaty často doplnené o dopravné trate a manipulačné systémy. Sú  určené pre rôzne druhy balenia – paliet, krabíc, do zmraštiteľnej fólie, páskovanie, stretch hood atď.

viac

Balenie do zmraštiteľnej fólie

Balenie tlače, kníh, skupinové balenie, multipacky, spotrebiteľské balenie s dôrazom na vzhľad – to všetko je balenie do zmraštiteľnej fólie. Zmrašťovacie baličky zatavia výrobky do fólie, ktorú následne zmraští pomocou teplého vzduchu v teplovzdušnej komore alebo tunely.

viac

Ovinovacie stroje

Balenie paliet alebo
objemných produktov do prieťažnej stretch fólie – to je účel ovinovacích strojov. Jednoduché  poloautomaty, plne automatické linky, špeciálne ovinovačky
a ovíjacie roboty – to všetko Vám môžeme ponúknuť.

viac

Zalepovacie stroje

Jediný účel – zalepovanie kartónových krabíc – má táto skupina strojov. Stroje na zalepovanie krabíc patria k baliacim strojom s najrýchlejšou návratnosťou investície. Tieto stroje krabicu automaticky uzatvoria a zalepia a veľmi často sú zakomponované do baliacich liniek.

viac

Páskovacie stroje

Strojné aplikácie viazacích pások – to je parketa páskovačiek. Zapáskovanie kartónovej krabice, skupinové balenie priemyselných produktov alebo fixáciu palety zvládnu tieto stroje raz dva. Ponúkame kompletný sortiment od ručných páskovačiek, cez rámové automaty až po robustné páskovacie stroje pre zapojenie do baliacich liniek.       viac 

 Zváracie stroje

Výroba sáčkov alebo vriec z
fólie alebo ich zatavovanie je doménou zváracích strojov. Ide o kvalitné ručné
stroje s jednoduchým ovládaním.

viac

 

Pre viac informácií o našich baliacich strojoch nás kontaktujte na adrese info.sk@tart.eu.

  • Tehelná 7, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
  • tel.: +421 327 719 210
  • e-mail: info.sk@tart.eu

 

Copyright © 2015 TART, všetky práva vyhradené  |  Zásady používania cookies  |  Nastavenie cookies  |  Zásady ochrany osobných údajov

Kurzor.net